سقف کاذب

نوعی سقف کاذب از جنس آلومینیوم است که هم به صورت تایل ( با ابعاد دلخواه که بطور سنتی به ابعاد  60*60 سانتیمتر شناخته شده است است و گاهی نیز ابعاد مستطیلی دارد ) و هم بصورت پروفیلهای موازی تولید میگردند. از این نوع سقف ، عموما در فضاهای اداری و نقاطی که نیاز به دسترسی به فضای مابین سقف کاذب و سقف اصلی است استفاده میشود. این نوع سقف وزن پایینی دارد و ظاهری زیبا و خاص به فضا می دهد

استخر ویلایی

 اولین نقطه عطف برای استفاده از محصولات ساخت و ساز خشک انتخاب ساختار مناسب است . هریک از محصولات سقف کاذب آلوم آرت دارای قابلیتهای خاصی هستند که در مهمترین مرحله که همان طراحی می باشد باید مشخصات عملکردی ساختار از قبیل ماهیت و قابلیت فیزیکی مکانیکی که خود تعیین کننده مقاومت استاتیکی _میزان عایق صوتی و حرارتی و مقاومت در برابر حریق نیز باید در نظر گرفته شود.

پتروشیمی رازی

سقف کاذب سقفی می باشد که در زیر یکی از سقف های نامبرده نصب می شود که سقف های کاذب هم به نوبه خود انواع مختلفی دارند که نام های این سقف های کاذب عبارتند از: سقف کاذب با استفاده از رابیتس ، سقف کاذب پروفیل آلومینیومی ، سقف کاذب مشبک پنجره ای آلومینیومی و گالوانیزه ، سقف کاذب متحرک فلزی ( آلومینیومی و گالوانیزه ) ، سقف کاذب آرمسترانگ ، سقف کاذب گریلیوم، سقف کاذب چوبی ، سقف کاذب باریسول، سقف کاذب کششی ، سقف کاذب PVC ، دامپا و… که هر کدام از آنها مزایا و معایب خاص خود را دارند که هر کدام از آنها به صورت مجزا تعریف می شود.
که در زیر به بعضی از آنها اشاره میکنیم :

  • سقف کاذب با استفاده از رابیتس
  • سقف کاذب پروفیل آلومینیومی
  • سقف کاذب مشبک پنجره ای آلومینیومی و گالوانیزه 
  • سقف کاذب متحرک فلزی ( آلومینیومی و گالوانیزه )
  • سقف کاذب آرمسترانگ
  • سقف کاذب گریلیوم
  • سقف کاذب چوبی
  • سقف کاذب بارسیول
  • سقف کاذب کششی
  • سقف کاذب PVC

سقف های دکوراتیو استرچ متال

سقف های شبکه ای یکی از کاربردی ترین، زیباترین انواع سقف های دکوراتیو می باشند. تایل آلومینیومی استرچ متال فقط یکی از انواع سقف های شبکه ای است که زیر سازی آن قابل رویت بوده و در ابعاد متنوع تولید می شود. تفاوت این سیستم با دیگر سیستم های شبکه ای در اجرای منظم ابعاد شبکه ها می باشد. 
تایل شبکه ای را می توان هم به صورت مجزا و هم تلفیق شده با دیگر سقف های کاذب طراحی و اجرا نمود.تایل های آلومینیومی این شرکت در مدل های سازه نمایان و سازه پنهان با تنوع به دلخواه مشتری کویل کوتینگ و یا آنادایز و با ضخامت های مختلف و در طرح های بی نظیر با کیفیت فوق العاده عرضه می گردند

Spa Aluminium Turkey

سقف های کاذب عموما جهت پوسته دوم تمامی سقف ها اعم از ساختمانهای مسکونی ، اداری ، تجاری ، صنعتی ، سوله ، مراکز تحقیقاتی و… کاربرد دارد.

تکنولوژی ساخت مصنوعات فلزی با ساختار نصب انحصاری

سقف های کاذب فلزی آلوم آرت مقاومت بسیار زیادی در مقابل آتش سوزی ، زمین لرزه ، حرکات دورانی ، رطوبت ، شرایط جوی ناپایدار ، جلوگیری از نفوذ صدا ( آکوستیک) ، برودت دمایی و غیره را داشته و نصب بسیار آسان ، تمیز و مدیریت هزینه در این روش باعث استقبال روزافزون و تقاضای بسیار بالای آن در تمام دنیا شده است. در سیستم ساخت و ساز آلوم آرت به جز سقف کاذب فناوری نصب خاصی بصورت یکپارچه برای کل سیستم در نظر گرفته میشود که امروزه در اغلب ساختمانهای مدرن مسکونی و تجاری به علت هزینه کمتر و ویژگی های مثبت از این متریال و روش اجرا استفاده می شود. این متریال به علت مزایای فوق العاده فراوان که سعی داریم در مطالب به بخشی از آنها بپردازیم مورد استقبال پیمانکاران و مهندسین و کارفرمایان محترم قرار گرفته است.سهولت نصب ، ظاهری مسطح و زیبا ، سرعت اجرا،و تمامی خواص و مزایا که در بخش سقف کاذب بیان شد باعث استقبال زیاد مصرف کنندگان قرار گرفته است.

سقف کاذب آکوستیک USG

این نوع سقف را از این جهت که صدا را جذب کرده و مانع از انعکاس صدا می شود آکووستیک می نامند.

ساختار این نوع سقف که باعث جذب صدا می شود و انعکاس صدا را کاهش می دهد.برای بالا بردن جذب صوت از لایه پشم سنگ در قسمت پشتی تایل استفاده می شود.کاربرد سقف های آکوستیک در سینماها،بانک ها،سالن های آمفی تئاتر،دفاتر کار دولتی و مکان های آموزشی می باشد.

سقف های کاذب تایلی

در این نوع سقف تایلی که استفاده می شود از جنس آلومینیوم است که قسمت پشت آن با نمد و یا پشم شیشه عایق می شود. برای زیر سازی و اتصالات آن از فولاد گالوانیزه استفاده می کنند.سقف کاذب فلزی در مکان هایی مانند فروشگاه ها، مکانهای اداری ، تجاری ، صنعتی ، بیمارستانها و… استفاده می شوند.

طراحی و اجرای سقف کاذب و دیوار کاذب در حال حاضر در حال، اتاق خواب، حمام،توالت، آشپزخانه، پارکینگ، مغازه، رستوران، بانک،  استخر،بیمارستان، سوله ،راهرو، سقف کاذب دانشگاه، سقف کاذب مدارس و ارگانهای دولتی و خصوصی در حال انجام است.


با تشکر از همراهی شما

👋

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *